اگر برای طراحی رابط کاربری آسان
را در نظر داشتید قالب زفایر را انتخاب کنید

نقطه شروع اکثر جریان های کاری CAD/CAM در لابراتوارهای دندانپزشکی، اسکنر سه بعدی است. همه ی اسکنرهای لابراتواری دندانپزشکی برای ایجاد یک مدل دیجیتالی سه بعدی بر اساس یک مدل فیزیکی دندانی یا قالب گچی طراحی شده اند. در هنگام انتخاب مناسب ترین اسکنر سه بعدی برای لابراتوار دندانپزشکی خود، تعدادی ویژگی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود، از جمله سرعت اسکن و ظرفیت اسکنر. برخی از اسکنرها، که اصطلاحا به آن ها اسکنر های All-in-One گفته می شود، قابلیت اسکن مدل های غیرجداشونده را دارند، در حالی که برخی دیگر فقط مدل های جداشونده را اسکن می کنند. اسکنرهای لابراتواری دندان‌پزشکی معمولاً همراه با نرم‌افزار خودشان  فروخته می‌شوند، بنابراین مهم است که مطمئن باشید اسکنر و نرم‌افزار آن با ماشین میلینگ، پرینتر سه‌بعدی و یا سایر تجهیزات دندانپزشکی دیجیتال شما سازگار هستند. آموزش و پشتیبانی کامل از دیگر ملاحظات هنگام انتخاب اسکنر لابراتواری دندانپزشکی است.
شرکت دنتــکـم با تجربه و سابقه ی قابل توجه در حیطه ی دندانپزشکی دیجیتال و تجهیز بیش از صد لابراتوار و کلینیک دندانپزشکی دیجیتال، آماده ی ارائه ی بهترین و قدرتمندترین اسکنرهای لابراتواری و آموزش و پشتیبانی کامل برای صفر تا صد دیجیتالی کردن لابراتوار شماست.

مقایسه مشخصات فنی دو اسکنر

 

خدمات دنتــکـم!

مشاوره و ارزیابی

تیم دنتــکـم آماده ی ارزیابی جریان کاری لابراتوار و یا مطب شما، و ارائه ی مشاوره ی تخصصی به شماست تا با دید کامل و هزینه ی اقتصادی وارد دندانپزشکی دیجیتال شوید.

شرایط پرداخت منعطف

دنتـکـم تجهیز صفر تا صد لابراتوار و و یا مطب دیجیتال شما را با شرایط پرداخت متنوع و منعطف انجام می دهد.

پشتیبانی همه روزه

تیم پشتیبانی و فنی دنتــکـم هرگونه مشکل شما را در سریع ترین زمان ممکن حل می کند، به طوری که کوچک ترین آسیبی به روند کاری شما وارد نشود.

آموزش تخصصی

دپارتمان آموزش دنتــکـم تمامی آموزش های تخصصی و حرفه ای در دندانپزشکی دیجیتال را برای دندانپزشکان و لابراتوارها به صورت کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی ارائه می دهد.

favorite_outline

اگر هنوز اقدام به تجهیز مطب یا لابراتوار خود نکرده اید، اکنون زمان آن فرا رسیده است. با ما تماس بگیرید:

09221407958 – 09127848049

فهرست