پرش لینک ها

اسکنر

داخل دهانی MEDIT.

اسکنر داخل دهانی هوشمند. تجربه مشاوره خود با بیمار را بهبود بخشید تا گزینه‌های درمانی بهتری ارائه دهید. ارتقاء ارتباط خود با لابراتوارها از طریق یک سیستم مبتنی بر ابر به صورت لحظه‌ای.

مشاوره و خرید تماس با ما مشاوره و خرید [ld_span]تماس با ما[/ld_span]
— ORAL SCANNER

اسکنر داخل دهانی Medit i700

اسکنر Medit i700 برای تصویربرداری سه بعدی از  دندان ها به کار می رود که تجربه ارزشمندی از اسکن و قالب گیری را برای پزشک و بیمار به جا میگذارد.

بیشتر بدانید بیشتر بدانید
اسکنر داخل دهانی medit
— ORAL SCANNER

اسکنر داخل دهانی Medit i600

برای تصویربرداری سه بعدی از  دندان ها به کار می رود که تجربه ارزشمندی از اسکن و قالب گیری را برای پزشک و بیمار به جا میگذارد. کمپانی Medit از بهترین تولید کننده های تجهیزات اسکن در جهان است.

بیشتر بدانید بیشتر بدانید
اسکنر داخل دهانی medit

MEDIT i600

ویژگی های اسکنر داخل دهانی Medit i600

اسکنر داخل دهانی مدیت Medit مدل i600 دارای Scanning Frame یا نرخ اسکن تصویر بالاتر از 35FPS (35 فریم در ثانیه) است. همچنین میزان دقت آن 10/9μm ± 0/98 (میکرومتر) می باشد. تصاویر خروجی این اسکنر داخل دهانی دارای فیلترینگ هوشمند تمام رنگی و 3D (سه بعدی) می باشد. این اسکنر از تکنولوژی 3D full color streaming capture و 3D-in-motion video technology بهره می برد.

در این اسکنر داخل دهانی، داده های اسکن از طریق سیستم نوری جدید به طور واضح و شفاف منتقل می کند. محدوده اسکن Scan area در این اسکنر داخل دهانی مدیت Medit مدل i600 برابر با 13×15 میلی متر است.

اسکنر medit

مقایسه انواع مدل های اسکنر داخل دهانی MEDIT

جدول مقایسه انواع اسکنر medit
اسکنر مدیت

اسکنر داخل دهانی

تکنولوژی و فناوری های پزشکی و دندانپزشکی به شکل چشمگیری تغییر کرده است. در دنیای دندانپزشکی، پیشرفت های فناوری راه را برای تشخیص دقیق تر و افزایش مراقبت از بیمار هموار کرده است است. یکی از تجهیزاتی که توجه زیادی را به خود جلب کرده اسکنر داخل دهانی است. این دستگاه پیشرفته، تصویر برداری از دندان را متحول کرده و تصاویر 3 بعدی دقیق از حفره دهان را در اختیار دندانپزشکی قرار می دهد.

اسکنر داخل دهانی دنتکم94

اسکنر داخل دهانی یک دستگاه دندانپزشکی پیشرفته ای است که برای گرفتن تصاویر سه بعدی با وضوح بالا از حفره های دهانی بیمار استفاده می شود. این دستگاه از فناوری نوری پیشرفته برای ایجاد تصاویر دیجیتالی از دندان ها، لثه ها و بافت های اطراف استفاده می کند. این اسکنر از یک دستگاه دستی با یک دوربین تشکیل شده است که تصاویر دقیقی را ثبت می کند و در لحظه عکس ها را به کامپیوتر منتقل می کند. تصاویر اسکن شده را می توان برای کاربردهای مختلف دندانپزشکی از جمله ترمیم دندان، ارتودنسی و پروتز استفاده کرد.

کاربرد اسکنر داخل دهانی

 • بررسی و تشخیص مشکلات های دندانی مانند بدسازگاری ها، ترمیمات دهانی ناکامل یا نامناسب، شکستگی های دندان
 • بررسی و اندازه گیری مکان های مختلف در دهان برای نصب ایمپلنت ها و ترمیمات دندانی.
 • بررسی و اندازه گیری دقیق پروتزهای دندانی و تهیه یک قالب مناسب برای ساخت آن ها

مزایای استفاده از اسکنر داخل دهانی

استفاده از اسکنرهای داخل دهانی برای قالب گیری دهان مزایای ویژه ای دارد که به دندان پزشکی و پزشکان کمک می کند. در ادامه به برخی از مزایای مهم استفاده از این فناوری اشاره خواهیم کرد:

 1. دقت بالا و صرفه‌جویی در زمان

اسکنر های داخل دهانی با قابلیت تصویر برداری سه بعدی، دقت بسیار بالا در تشخیص قالب دهان دارند. این دقت بالا به دندان پزشکان این امکان را می دهد برنامه ریزی دقیق تری برای درمان بیماران خود انجام دهند و روند درمان را بهبود بخشند؛ همچنین استفاده از این دستگاه باعث صرفه جویی در زمان مورد نیاز برای قالب گیری می شود و بیماران می توانند درمان خود را با کمترین زمان ممکن دریافت کنند. قالب های سنتی دندان پزشکی بیشتر نیاز به حمل و نقل به لابراتورهای دندان پزشکی را داشتند. این روند ممکن است روزها یا حتی هفته ها طول بکشد و باعث تاخیر در درمان شود. اسکنر دهانی با ارائه تصاویر دیجیتال فوری انتظار را از بین خواهد برد و دندانپزشکان می توانند بلافاصله تصاویر اسکن شده را به لابراتورهای دندانپزشکی بفرستند.

 1. آسایش و کمترین اذیت برای بیمار

در قالب گیری دهان به روش های سنتی، بیماران باید از دهان خود یک قالب خمیری تهیه کنند که برخی از افراد را ناراحت یا اذیت می کند. با استفاده از اسکنرهای داخل دهانی، این نیاز با قالب گیری سنتی از بین خواهد رفت و بیماران به راحتی از این روش عبور می کنند در نهایت این امر باعث افزایش رضایتمندی بیماران و کاهش استرس آن ها می شود.

 1. امکان دسترسی آسان به اطلاعات دقیق به کمک اسکنر داخل دهانی

تصاویر سه بعدی ایجاد شده توسط اسکنرهای داخل دهانی به دندانپزشکان این امکان را می دهد به صورت دقیق و کامل مشکلات دندانی و دهانی را بررسی کنند. این تصاویر دارای قابلیت بزرگنمایی و چرخش نیز هستند که به دندانپزشکان این امکان را می دهد به جزئیات بیشتری از وضعیت بیمار دست پیدا کنند. این ممکن است باعث شود که بیماران همراه با دندانپزشکی اطلاعات دقیقی درباره درمان خود پیدا کنند و تصمیمات صحیح در مورد مراقبت های بعدی را بگیرند.

اسکنر مدیت

اسکنر مدیت داخل دهانی i700 یکی از بهترین برندها در سیستم های دیجیتال می باشد که تحول عظیم در سیستم تصویربرداری و قالب گیری مطب و کلینیک دندانپزشکی شما ایجاد می کند. اسکنر سه بعدی مدیت ساخت کشور کره جنوبی می باشد و در ایران جز اولین گزینه ها برای خرید اسکنر می باشد. استفاده از اسکنر سه بعدی دندانپزشکی مزیت های زیادی دارد که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد:

اسکنر مدیت دنتکم67

 • عدم استفاده از خمیرهای قالب گیری
 • افزایش دقت و حذف خطاهای دستی
 • مشاهده عکس به صورت سه بعدی با دقت بالا
 • ایجاد حس خوشایند برای بیمار در پروسه قالب گیری

اسکنر Medit i700 کاربردهای فراوانی دارد که کار دندانپزشک را در بسیاری از موارد مانند کلیر آلاینر، روکس و بریج، فول دنچر ارتودنسی، سرجیکال گاید بسیار راحت خواهد کرد. در ادمه به ویژگی های  اسکنر Medit مدل i700 خواهیم پرداخت. اسکنر مدیت تصویر سه بعدی را از دهان و موقعیت و مختصات دندان را در قالب فایل و به صورت آنلاین در اختیار دندانپزشک قرار می دهد که این تصویر دقیق می تواند در تشخیص و طرح درمان فوق العاده تاثیرگذار باشد.

نرم افزار دستگاه اسکنر i700 بسیار پیشرفته و در عین حال دارای کاربری آسان(user friendly) می باشد. امکان پرونده سازی و ذخیره اطلاعات بیماران و عکس های آن ها یکی دیگر از مزیت های اسکنر سه بعدی مدیت می باشد. این تصاویر قابلیت ذخیره سازی در سیستم cloud را نیز دارد. نحوه کار اسکنر دندانپزشکی مدیت با ارسال و دریافت نور است که هیچگونه ضرری برای بیماران و پرسنل نخواهد داشت. این دستگاه فیلترینگ هوشمند دارد که بافت های غیر ضروری را با استفاده از هوش مصنوعی حذف کرده و کمک بسیار زیادی در افزایش کیفیت عکس و تشخیص شما دارد.

ویژگی‌های اسکنر داخل دهانی مدیت i700

یکی از ویژگی های مدیت i700 شبیه سازی نتایج قبل از انجام کار می باشد. این ویژگی در درمان های ارتودنسی و زیبایی می تواند بسیار مهم و مفید باشد.

اسکنر داخل دهانی دنتکم67

این ویژگی به این شکل است که شما می توانید قبل از انجام کار  نتیجه نهایی را مشاهده و در اختیار بیمار قرار دهید. فیلتر رنگی هوشمندی که در این دستگاه استفاده شده کار را برای دندانپزشک بسیار آسان و راحت کرده است. اسکنر دیجیتال سه بعدی Medit امکان ایجاد مارجین لاین برای هر دندان به صورت خودکار یا دستی را افراهم کرده است.

مشخصات فنی اسکنر Medit i700
 • میزان دقت تصاویر 98%
 • استفاده از تکنولوژی‌های 3D full color streaming capture  _  3D-in-motion vi
 • deo technology که خروجی تصاویر را به صورت سه‌بعدی تمام رنگی هوشمند تبدیل خواهد کرد.
 • دارای scan area با ابعاد 15*13 میلی متر
 • استفاده از سیستم link open که امکان مشاهده نتیجه درمان قبل از انجام کار را به شما خواهد داد. پرینت مدل‌های دندانی را به شکل 3D می‌توانید داشته باشید.
 • سیستم ضد بخار هوشمند که عدم تاثیر بخار در زمان اسکن را به همراه خواهد داشت.
 • نیاز نداشتن به هاب و سیستم کابل‌کشی: اسکنر مدیت دندانپزشکی طوری طراحی شده است که کابل برق به صورت مستقیم به کامپیوتر یا لپ تاپ شما متصل می شود که در نتیجه باعث حذف کابل های اضافه و افزایش مانور اپراتور در زمان اسکن خواهد شد.
 • اسکنر مدیت i700 دارای کابل جداشونده با متراژ 2 متر است و اتصال آن از طریق درگاه USB 3.1 GEN1 انجام می شود.
 • قابلیت اتوکلاو برای اسکنر مدیت I700
این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.