پرش لینک ها

اسکنر

داخل دهانی MEDIT.

اسکنر داخل دهانی هوشمند. تجربه مشاوره خود با بیمار را بهبود بخشید تا گزینه‌های درمانی بهتری ارائه دهید. ارتقاء ارتباط خود با لابراتوارها از طریق یک سیستم مبتنی بر ابر به صورت لحظه‌ای.

مشاوره و خرید تماس با ما مشاوره و خرید [ld_span]تماس با ما[/ld_span]
— ORAL SCANNER

اسکنر داخل دهانی Medit i700

اسکنر Medit i700 برای تصویربرداری سه بعدی از  دندان ها به کار می رود که تجربه ارزشمندی از اسکن و قالب گیری را برای پزشک و بیمار به جا میگذارد.

بیشتر بدانید بیشتر بدانید
— ORAL SCANNER

اسکنر داخل دهانی Medit i600

برای تصویربرداری سه بعدی از  دندان ها به کار می رود که تجربه ارزشمندی از اسکن و قالب گیری را برای پزشک و بیمار به جا میگذارد. کمپانی Medit از بهترین تولید کننده های تجهیزات اسکن در جهان است.

بیشتر بدانید بیشتر بدانید

MEDIT i600

ویژگی های اسکنر داخل دهانی Medit i600

اسکنر داخل دهانی مدیت Medit مدل i600 دارای Scanning Frame یا نرخ اسکن تصویر بالاتر از 35FPS (35 فریم در ثانیه) است. همچنین میزان دقت آن 10/9μm ± 0/98 (میکرومتر) می باشد. تصاویر خروجی این اسکنر داخل دهانی دارای فیلترینگ هوشمند تمام رنگی و 3D (سه بعدی) می باشد. این اسکنر از تکنولوژی 3D full color streaming capture و 3D-in-motion video technology بهره می برد.

در این اسکنر داخل دهانی، داده های اسکن از طریق سیستم نوری جدید به طور واضح و شفاف منتقل می کند. محدوده اسکن Scan area در این اسکنر داخل دهانی مدیت Medit مدل i600 برابر با 13×15 میلی متر است.

مقایسه انواع مدل های اسکنر داخل دهانی MEDIT

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
صفحه اصلی
حساب کاربری
سبدخرید
جستجو